Apie mus !

UAB „Egistada“ - kvalifikacijos atestatą turinti įmonė, kuri specializuojasi bendrųjų statybos darbų atlikimo veikloje.

Mūsų darbuotojai yra aprūpinti ypač geromis, kokybiškomis darbo priemonėmis. Paslaugų atlikimui naudojama sava technika ir įranga.

          Įmonės kokybės politika atspindi pagrindinį UAB „Egistada“ siekį – būti patikima įmone, kurioje darbuotojai teiktų klientų poreikius ir lūkesčius atitinkančias paslaugas. Siekdami maksimaliai patenkinti užsakovų reikalavimus, nuolat mokomės patys ir tobuliname kokybės kontrolės metodus.
         UAB „Egistada“ visada skyrė daug dėmesio kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos sritims, griežtai laikydamiesi teisinių ir kitų privalomųjų reikalavimų. 

ISO 9001:2015 (Kokybės vadybos sistema)
ISO 45001:2018 (Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema)
ISO 14001:2015 (Aplinkos apsaugos vadybos sistema)

Kodėl turėtumėte rinktis mus?

      Mūsų įmonės darbuotojai turi daug patirties specifiniuose statybos darbuose ir jie pateikia klientams aukščiausio lygio paslaugas. Ši komanda gerai žino visas taikomas šiems darbams technologijas ir suvokia bei prisiima atsakomybę, siekdami sėkmingai ir laiku atlikti numatytus darbus.

     UAB „Egistada“ yra nedidelė, bet tuo pat metu pakankamai patyrusi, kad galėtų sėkmingai atlikti paprastų ir net labai svarbių specifinių statybos darbų projektų įgyvendinimą Vakarų Lietuvoje. Mūsų įmonė užtikrina, kad visi mūsų klientai gaus aukščiausios kokybės paslaugas.
Parašykite
Paskambinkite